MTÜ Tänavafestival

C.R.Jakobsoni 3. Tallinn
+372 56 76 5555
info@tanavafestival.ee

Raido Jaan Rei  – Peakorraldaja raido@tiim.ee
Rasmus Sinivee – Kommunikatsioon rasmus@tiim.ee
Liisa Lahtmets – Bändid, esinejad – liisa@tanavafestival.ee
Kadri Britt Põldre – Taaskasutuslaada korraldaja – kadri@aaretelaegas.ee
Eveli Raja – Laste- ja noorteala – eveli@tiim.ee
Merle Assmann – Kohalike koerte näitus – merle@uusmaailm.ee
Sass Tali ja Jaan-Hendrik Toom – Spordiala
Marielle Mikson – Kodukohvikud
Sten Arvi – Lavad, tehnika
Jaan Tarmak – Taristu